Przyjmowanie wniosków w programie “Rodzina 500 plus” w banku SMART

bank SMART

 

Od kwietnia przyjmowanie wniosków o przyznanie świadczenia w rządowym programie “Rodzina 500 plus” rozpocznie również Bank SMART.

 

Klienci banku, po zalogowaniu się do systemu bankowości internetowej, otrzymają dostęp do wyodrębnionej zakładki, zawierającej wymagany programem wniosek.

Po jego wypełnieniu i zaakceptowaniu treści, zostanie on automatycznie przesłany do centralnego systemu rządowego. Ten zaś skieruje go do właściwych urzędów lokalnych, odpowiedzialnych za merytoryczną weryfikację i dalsze procesowanie wniosku.

Jeśli wnioski zostaną pozytywnie rozpatrzone, wówczas przyznane świadczenia wpłyną na wskazane we wniosku konto bankowe.

 

Powstaliśmy jako pierwszy w pełni mobilny bank na polskim rynku i wielu naszych klientów to ludzie Piotr Stankiewiczmłodzi, którzy właśnie zakładają rodziny. Stąd pomysł, żeby ułatwić im przeprocesowanie wniosków w programie 500+. Zamiast jechać do urzędu i stać w kolejkach, będą mogli wygodnie wypełnić wnioski w domu i złożyć je przez nasz system bankowości internetowej.– wyjaśnia Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów transakcyjnych i depozytowych w Banku SMART w rozmowie z Bankier.pl

 

 

Na zdjęciu. Piotr Stankiewicz

 

Bank Smart konto bezwarunkowe 0 zł

Chcesz otrzymać pieniądze jako pierwsza? Założ konto w banku Smart

Przyjmowanie wniosków w programie “Rodzina 500 plus” w banku SMART
5 (100%) 1 vote

Zainteresowani tematem szukali także odpowiedzi na pytanie o: